Last Minute|Dovolená

Dovolená v Guadeloupe - červenec 2022

Dovolená Guadeloupe v červenci 2022. Aktuální nabídka dovolené v Guadeloupe v červenci 2022. Zájezdy Guadeloupe za nejvýhodnější ceny online.

Guadeloupe v červenci 2022

Fort Royal
★★★
 • 72 866 Kč
 • 70 680 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Guadeloupe v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Basse Terre v 3hvězdičkovém ubytování Fort Royal, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až úterý 12. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 206 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, aktuálně v ceně 70680,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Guadeloupe v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Guadeloupe.
  Le Creole Beach Resort
  ★★★★
   
  • 44 430 Kč

  Detail

  Dovolená Guadeloupe v létě o prázdninách 2022 v resortu Gosier v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Creole Beach Resort od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. července do sobota 9. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 206 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Guadeloupe. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Guadeloupe. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 44430,- Kč.
  Le Jardin Malanga
  ★★★★
  • Bar
  • Hotelová restaurace
  • Klimatizace
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Vnější bazén
   
  • 52 190 Kč

  Detail

  Dovolená Guadeloupe v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Basse Terre, v místě Le Jardin Malanga v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Jardin Malanga, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. červenec až sobota 9. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 206 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 52190,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Guadeloupe v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Guadeloupe.
  Caraib Bay
  ★★★
   
  • 29 690 Kč

  Detail

  Dovolená Guadeloupe v létě o prázdninách 2022 v resortu Gosier v 3hvězdičkovém ubytování Caraib Bay od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. července do středa 13. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 207 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Guadeloupe. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Guadeloupe. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 29690,- Kč.
  Caraib Bay
  ★★★
   
  • 31 750 Kč

  Detail

  Dovolená Guadeloupe v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Gosier v 3hvězdičkovém ubytování Caraib Bay, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. červenec až pátek 15. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 207 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 31750,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Guadeloupe v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Guadeloupe.
  Le Creole Beach Resort
  ★★★★
   
  • 50 830 Kč

  Detail

  Dovolená Guadeloupe v létě o prázdninách 2022 v resortu Gosier v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Creole Beach Resort od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 2. července do středa 13. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 207 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Guadeloupe. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Guadeloupe. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 50830,- Kč.
  Bwa Chik
  ★★★
   
  • 44 610 Kč

  Detail

  Dovolená Guadeloupe v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Grande Terre v 3hvězdičkovém ubytování Bwa Chik, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 5. červenec až neděle 17. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 210 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 44610,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Guadeloupe v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Guadeloupe.
  Fort Royal
  ★★★
  • 64 479 Kč
  • 62 545 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená Guadeloupe v létě o prázdninách 2022 v resortu Basse Terre v 3hvězdičkovém ubytování Fort Royal od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 7. července do pátek 15. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 212 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Guadeloupe. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Guadeloupe. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 62545,- Kč.
  Caraib Bay
  ★★★
   
  • 32 490 Kč

  Detail

  Dovolená Guadeloupe v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Gosier v 3hvězdičkovém ubytování Caraib Bay, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. červenec až pátek 22. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 214 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 32490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Guadeloupe v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Guadeloupe.
  Caraib Bay
  ★★★
   
  • 28 350 Kč

  Detail

  Dovolená Guadeloupe v létě o prázdninách 2022 v resortu Gosier v 3hvězdičkovém ubytování Caraib Bay od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. července do pondělí 18. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 214 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Guadeloupe. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Guadeloupe. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 28350,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 48 nalezených

  Dovolenou Guadeloupe 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Guadeloupe. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Guadeloupe vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Guadeloupe vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Guadeloupe vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Guadeloupe si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Guadeloupe z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Zanzibar červenec, Albánie červenec, Bali červenec nebo například dovolenou Bulharsko červenec? Další možností je třeba Černá Hora červenec.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Guadeloupe může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Guadeloupe letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Guadeloupe si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Guadeloupe můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Guadeloupe pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Guadeloupe nebo sekci dovolená s dětmi.