Last Minute|Dovolená

Dovolená v Guadeloupe - únor 2022

Dovolená a Last Minute zájezdy Guadeloupe v únoru 2022. Aktuální nabídka dovolené v Guadeloupe v únoru 2022. Last Minute zájezdy do Guadeloupe za nejvýhodnější ceny online.

Last Minute zájezdy do Guadeloupe v únoru 2022

Fort Royal
★★★
 
 • 52 060 Kč

Detail

Dovolená Guadeloupe v zimě 2022 v lokalitě Basse Terre v 3hvězdičkovém ubytování Fort Royal, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 1. únor až neděle 13. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 56 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 52060,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Guadeloupe v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Guadeloupe.
Bwa Chik
★★★
 
 • 41 640 Kč

Detail

Dovolená Guadeloupe v zimě 2022 v resortu Grande Terre v 3hvězdičkovém ubytování Bwa Chik od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 2. února do čtvrtek 10. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 57 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Guadeloupe. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Guadeloupe. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 41640,- Kč.
Fort Royal
★★★
 • 66 280 Kč
 • 65 617 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Guadeloupe v zimě 2022 v lokalitě Basse Terre v 3hvězdičkovém ubytování Fort Royal, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 4. únor až úterý 15. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 59 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 65617,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Guadeloupe v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Guadeloupe.
  Bwa Chik
  ★★★
   
  • 47 680 Kč

  Detail

  Dovolená Guadeloupe v zimě 2022 v resortu Grande Terre v 3hvězdičkovém ubytování Bwa Chik od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. února do středa 16. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 60 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Guadeloupe. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Guadeloupe. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 47680,- Kč.
  Caraib Bay
  ★★★
   
  • 36 550 Kč

  Detail

  Dovolená Guadeloupe v zimě 2022 v lokalitě Gosier v 3hvězdičkovém ubytování Caraib Bay, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až středa 16. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 60 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 36550,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Guadeloupe v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Guadeloupe.
  Fort Royal
  ★★★
   
  • 49 740 Kč

  Detail

  Dovolená Guadeloupe v zimě 2022 v resortu Basse Terre v 3hvězdičkovém ubytování Fort Royal od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. února do středa 16. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 60 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Guadeloupe. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Guadeloupe. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 49740,- Kč.
  Le Creole Beach Resort
  ★★★★
   
  • 91 000 Kč

  Detail

  Dovolená Guadeloupe v zimě 2022 v lokalitě Gosier v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Creole Beach Resort, v délce 23 dní - 22 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až neděle 27. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 60 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 91000,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Guadeloupe v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Guadeloupe.
  Le Creole Beach Resort
  ★★★★
   
  • 57 280 Kč

  Detail

  Dovolená Guadeloupe v zimě 2022 v resortu Gosier v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Creole Beach Resort od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 5. února do středa 16. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 60 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Guadeloupe. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Guadeloupe. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 57280,- Kč.
  Le Jardin Malanga
  ★★★★
  • Bar
  • Hotelová restaurace
  • Klimatizace
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Vnější bazén
   
  • 105 880 Kč

  Detail

  Dovolená Guadeloupe v zimě 2022 v lokalitě Basse Terre, v místě Le Jardin Malanga v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Jardin Malanga, v délce 23 dní - 22 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 5. únor až neděle 27. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 60 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 105880,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Guadeloupe v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Guadeloupe.
  Le Creole Beach Resort
  ★★★★
   
  • 48 070 Kč

  Detail

  Dovolená Guadeloupe v zimě 2022 v resortu Gosier v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Creole Beach Resort od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 6. února do pondělí 14. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 61 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Guadeloupe. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Guadeloupe. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 48070,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 39 nalezených

  Dovolenou Guadeloupe 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Guadeloupe. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Guadeloupe vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Guadeloupe vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Guadeloupe vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Guadeloupe si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Guadeloupe z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Vietnam únor, Zanzibar únor, Albánie únor nebo například dovolenou Bali únor? Další možností je třeba Bulharsko únor.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Guadeloupe může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Guadeloupe letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Guadeloupe si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Guadeloupe můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Guadeloupe pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Guadeloupe nebo sekci dovolená s dětmi.